Курсы каллиграфии

На этой странице собирается информация о курсах каллиграфии в Киеве. Если вы знаете еще какие-то курсы или хотите рассказать о курсах в других городах Украины, пишите на почту [email protected]

Курси каліграфії студії «Арт і Я»

В студії калліграфії «Арт і Я» проходять декілька довгострокових курсів, та регулярно проводяться одно-дводенні воркшопи. Викладають: Вероніка Чебаник, Вікторія та Віталіна Лопухіни, Анна Єгорова, Євген Берд.

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик 32б, оф 8
Детальніша інформація та регістрація на сайті www.artiya.com.ua
та по тел. 
(098) 607 12 67 або (098) 635 48 46

Курси каліграфії від Ольги Верменич

Ольга Верменич проводить курси «Каліграфічне СЕРЕДовище» та тематичні каліграфічні воркшопи. Місце проведення — арт-простір «Фройд Хаус» (вул. Костянтинівська, 21) або арт-маркет «Логос» (вул. Саксаганського, 30 б)

Актуальний розклад курсів публікується на сторінці у Фейсбук. За додатковою інформацією звертайтеся за тел.:  (066) 76-79-77-8 (Ольга Верменич)

Майстерня каліграфії «MonkeyART»

Майстерня каліграфії «MonkeyART» проводить одно-дводенні майстер-класи для новачків в Києві та інших містах України. Також є довгострокові курси з усіх видів слов’янського письма та деяких європейських для початкового та просунутого рівня.

тел.: +380 97 522 0922 або +380 50 836 9556
Розклад та анонси курсів дивіться на facebook.com/monkeyart.com.ua 
e-mail: [email protected]
Адреса:  вул. Верхній Вал, 48/28 А (5 хвилин від станції метро Контрактова Площа). Офіс №2 (код домофону 2).

Авторські курси каліграфії Олени Мишанської

Олена регулярно проводить лекції, воркшопи та курси з каліграфії та летерингу. Для того, щоб точно не пропустити жодної події, ви можете підписатись на її розсилку та отримувати найсвіжіші анонси курсів, лекцій, виставок та інших цікавих подій зі світу шрифтів. Заповніть невеличку форму https://goo.gl/EGlklh

За детальнішою інформацією та стосовно індивідуальних занять, звертайтесь за тел (093) 518 84 91, або на e-mail: [email protected]

Он-лайн курс Катерины Рахмановой

Катя Рахманова проводит он-лайн обучение каллиграфии острым пером. Если вы хотите освоить стиль modern calligraphy, заполните форму у нее на сайте traveling-calligraphy.com или напишите ей письмо на e-mail: [email protected].

Он-лайн обучение на Skillshare.com

Если вас не пугает он-лайн обучение на английском языке, то лучший список курсов по леттерингу и по каллиграфии предлагает сайт Skillshare. Слово «лучший» вполне оправдано, так как один из курсов леттеринга ведет Jessica Hirsche, а курс «Введение в современную каллиграфию» ведет Molly Jacques. Бесплатная регистрация дает ограниченный доступ к курсам, а полный доступ (Premium-статус) обойдется в 10 долларов ежемесячно. Регистрация по ссылке дает месяц полного доступа бесплатно, за это время можно будет попробовать любые курсы и понять подходит ли для вас такая система обучения.