about

Про проект

Мета сайту calligraphy.com.ua – зібрати максимум інформації, яка стане в нагоді всім, хто займається чи цікавиться каліграфією

Якщо ви займаєтеся каліграфією (професійно або просто для задоволення), до ваший послуг магазин каліграфічних товарів, з найбільшим асортиментом в Україні. Ми відкриті до спілкування, тож якщо ви не знайдете в магазині потрібний вам інструмент чи матеріал (а може книгу?), напишіть нам і ми подивимося як це виправити.

Якщо ви проводите курси каліграфії або надаєте каліграфічні послуги і хочете, щоб ваша інформація була розміщена на сайті, розгляньте такі варіанти співпраці.

Якщо у вас є інформація пов’язана з каліграфією, ми з радістю опублікуємо її у блозі. Це можуть бути анонси каліграфічних подій, фоторепортажі з виставок, результати тестування інструментів та матеріалів, переклади інтерв’ю з закордонними каліграфами. Якщо ви маєте досвід у каліграфії та готові поділитися ним з читачами, у блозі можна зробити матеріал про вас. Публікації блога не можуть мати відверто рекламний характер, але ви можете розповісти про свої курси, свої роботи чи про інструменти якими ви користуєтеся.

Якщо вам подобається каліграфія, та ви хочете опанувати це мистецтво, зверніть увагу на курси та школи зібрані на головній сторінці. Крім цього, з деякими майстрами можна домовитися про індивідуальні заняття — шукайте такі варіанти у розділі “Каліграфія на замовлення”.


Запити та пропозиції надсилайте на електронну адресу [email protected]